Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu
Zmieniona godzina meczy w dniu 12.06. PDF Drukuj Email
Wpisany przez ozpn   
Piątek, 20 Maj 2016 12:37

W związku z rozgrywanym w dniu 12.06. o godz. 18.00

meczem Polska - Irlandia Północna zmienia się godziny

rozgrywanych meczy klas „A” i „B”

w dniu 12.06. z godzin obowiązujących w terminarzu

na godzinę 13.00.

Zmieniony: Piątek, 20 Maj 2016 12:40
 
Konsultacje Kadra rocznik 2004 U - 12 PDF Drukuj Email
Wpisany przez ozpn   
Czwartek, 19 Maj 2016 09:18
POWOŁANIA NA KONSULTACJE
KADRY OZPN SIERADZ U-12 (rocznik 2004)
Informujemy, że w dniu 23 maja (poniedziałek)
w godzinach 10.00-12:30 na Stadionie Miejskim
w Zduńskiej Woli  ul. Łaska 90 zostanie przeprowadzona
konsultacja szkoleniowa kadry OZPN Sieradz
U-12 (urodzeni   w 2004 roku).
Na konsultacje kadry OZPN Sieradz U-12 zostali powołani:

1. Michał Niezgocki                  (Olimpia Zduńska Wola)

2. Mateusz Strzelecki               (MULKS Łask)

3. Dawid Owczarek                  (MULKS Łask)

4. Iwo Misztalski                      (Diament Zd.Wola)

5. Antek Młynarczyk                (Diament Zd.Wola)

6. Maciej Piontek                     (Diament Zd.Wola)

7. Kacper Rybacki                    (Diament Zd.Wola)

8. Michał Majkowski                (Diament Zd.Wola)

9. Dominik Rubajczyk              (Diament Zd.Wola)

10. Jakub Skupień                    (WKS Wieluń)

11. Kacper Pilarski                     (WKS Wieluń)

12. Tobiasz Walaszczyk             (WKS Wieluń)

13. Filip Tokarek                         (WKS Wieluń)

14. Szymon Gładysz                   (WKS Wieluń)

15. Jakub Karbowiak                 (WKS Wieluń)

16. Jakub Fogel                          (MKS Zduńska Wola)

17. Łukasz Bomba                      (Pogoń Zduńska Wola)

18. Siuda Olivier                         (Pogoń Zduńska Wola)

19. Maksymilian Stangret         (Pogoń Zduńska Wola)

20. Kajetan Radomski               (Pogoń Zduńska Wola)

21. Filip Woźniak                       (Pogoń Zduńska Wola)

22. Bartosz Pawlik                    (Pogoń Zduńska Wola)

23. Patryk Kowasz                    (Pogoń Zduńska Wola)

24. Mikołaj Grala                      (Pogoń Zduńska Wola)

25. Szymon Sarnik                   (Pogoń Zduńska Wola)

26. Przybył Marcel                   (Warta Sieradz Junior)

27. Rozmarynowski Filip         (Warta Sieradz Junior)

28. Kikowski Bartosz               (Warta Sieradz Junior)

29. Krajewski Kamil                (Warta Sieradz Junior)

30. Cnotalski Kamil                 (Warta Sieradz Junior)

31. Kaczmarek Jakub              (Warta Sieradz Junior)

32. Ziółkowski Kamil               (Warta Sieradz Junior)

33. Trzcianowski Jakub           (Warta Sieradz Junior)

34. Kajetan Grabowski            (LKS Piast Błaszki)

35. Piotr Grabowski                 (LKS Piast Błaszki)

36. Szymon Przybyłek             (LKS Piast Błaszki)

37. Szymon Woźniak               (Victoria Szadek)

38. Antoni Leperowski            (Victoria Szadek)

Trenerzy proszeni są o potwierdzenie obecności zawodników na konsultacji.

Zawodnicy zobowiązani są zabrać ze sobą sprzęt treningowy.

W razie pytań proszę dzwonić do opiekuna kadry  Paweł Oluszczyk

 

(tel. 785206246), Jacek Chojniak (tel. 785897442)

Zmieniony: Czwartek, 19 Maj 2016 09:29
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL