Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu
Życzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez ozpn   
Środa, 17 Grudzień 2014 10:27

Zmieniony: Środa, 17 Grudzień 2014 10:35
 
Wyniki Turnieju Halowego o Puchar Marszałka Woj. Łódzkiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez ozpn   
Czwartek, 04 Grudzień 2014 10:52

HARMONOGRAM ROZGRYWEK rocznik 2004

Lp.

Grupa

Godz.

Zestawienie par

wynik

1.

A1-A4

13.00

Diament Zd.-Wola – MULKS Łask

-

2.

B1-B4

13.12

MGUKS Pogoń Zd.-Wola – LUKS Grabia Kolumna

0:0

3.

A2-A3

13.24

LKS Piast Błaszki – KS Warta Sieradz Jr

2:1

4.

B2-B3

13.36

WKS Wieluń – LKS Unia Sulmierzyce

3:0

5.

A4-A3

13.48

MULKS Łask – KS Warta Sieradz Jr

-

6.

B4-B3

14.00

LUKS Grabia Kolumna – LKS Unia Sulmierzyce

0:0

7.

A1-A2

14.12

Diament Zd.-Wola – LKS Piast Błaszki

0:1

8.

B1-B2

14.24

MGUKS Pogoń Zd.-Wola – WKS Wieluń

1:1

9.

A2-A4

14.36

LKS Piast Błaszki – MULKS Łask

-

10.

B2-B4

14.48

WKS Wieluń – LUKS Grabia Kolumna

0:1

11.

A3-A1

15.00

KS Warta Sieradz Jr – Diament Zd.-Wola

0:2

12.

B3-B1

15.12

LKS Unia Sulmierzyce – MGUKS Pogoń Zd-Wola

0:6

 

Końcowa klasyfikacja:

1. MGUKS Pogoń Zduńska Wola

2. LKS Piast Błaszki

3. Diament Zd.-Wola

4. LUKS Grabia Kolumna

5. WKS Wieluń

6. LKS Unia Sulmierzyce

7. KS Warta Sieradz

HARMONOGRAM ROZGRYWEK rocznik 2003

 

Lp.

Grupa

Godz.

Zestawienie par

wynik

1.

B1-B4

10.00

MKS Zd-Wola – LKS Zapole

0;0

2.

A1-A4

10.12

MGUKS Pogoń Zd.-Wola – KS Warta Sieradz Jr

0:0

3.

B2-B3

10.24

WKS Wieluń – MULKS Łask

0:0

4.

A2-A3

10.36

KS Gal Gaz Galewice – LKS Unia Sulmierzyce

2:0

5.

B4-B3

10.48

LKS Zapole – MULKS Łask

0:3

6.

A4-A3

11.00

KS Warta Sieradz Jr – LKS Unia Sulmierzyce

3:0

7.

B1-B2

11.12

MKS Zd.-Wola – WKS Wieluń

1:2

8.

A1-A2

11.24

MGUKS Pogoń Zd.-Wola – KS Gal Gaz Galewice

0:1

9.

B2-B4

11.36

WKS Wieluń – LKS Zapole

0:0

10.

A2-A4

11.48

KS Gal Gaz Galewice – KS Warta Sieradz Jr

0:4

11.

B3-B1

12.00

MULKS Łask – MKS Zd.-Wola

2:1

12.

A3-A1

12.12

LKS Unia Sulmierzyce – MGUKS Pogoń Zd.-Wola

0:1

Klasyfikacja końcowa

1. KS Warta Sieradz JR

2. KS Gal Gaz Galewice

3. WKS Wieluń

4. MULKS Łask

5. MGUKS Pogoń Zd.-Wola

6. LKS Zapole

7. MKS Zd.-Wola

8. LKS Unia Sulmierzyce


HARMONOGRAM ROZGRYWEK rocznik 2002

 

Lp.

Grupa

Godz.

Zestawienie par

wynik

1.

A1-A4

9.00

MGUKS Pogoń Zd.-Wola – KS Warta Sieradz Jr

0:1

2.

B1-B4

9.12

MKS Zd-Wola – MULKS Łask

0:0

3.

A2-A3

9.24

LUKS Grabia Kolumna – LKS Piast Błaszki

0:1

4.

B2-B3

9.36

WKS Wieluń – LKS Unia Sulmierzyce

1:0

5.

A4-A3

9.48

KS Warta Sieradz Jr – LKS Piast Błaszki

2:0

6.

B4-B3

10.00

MULKS Łask – LKS Unia Sulmierzyce

3:0

7.

A1-A2

10.12

MGUKS Pogoń Zd.-Wola – LUKS Grabia Kolumna

3:0

8.

B1-B2

10.24

MKS Zd.-Wola – WKS Wieluń

0:0

9.

A2-A4

10.36

LUKS Grabia Kolumna – KS Warta Sieradz Jr

0:1

10.

B2-B4

10.48

WKS Wieluń – MULKS Łask

0:2

11.

A3-A1

11.00

LKS Piast Błaszki – MGUKS Pogoń Zd.-Wola

1:3

12.

B3-B1

11.12

LKS Unia Sulmierzyce – MKS Zd.Wola

0:3

Klasyfikacja końcowa

 

1. MGUKS Pogoń Zd.-Wola

 

2.  MKS Zduńska Wola

 

3.  MULKS Łask

 

4.  KS Warta Sieradz JR

 

5. WKS Wieluń

 

6. LKS Piast Błaszki

 

7. LUKS Grabia Kolumna

 

8. LKS Unia Sulmierzyce

 

Druzyny które zajeły pierwsze i drugie miejsce w poszczególnych rocznikach wezmą udział w Turnieju Wojewódzkim o Puchar Marszałka Woj. Łódzkiego.

Zmieniony: Czwartek, 04 Grudzień 2014 11:06
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL